okulary

Promocje

NOWOŚĆ W OPTYK BRILLIANT! - DOBÓR OKULARÓW ORAZ BADANIE PRZY "ZAMKNIĘTYCH DRZWIACH"

Zapraszamy na kompleksowe badanie wraz z profesjonalnym doborem okularów po godzinach otwarcia salonu. Na indywidualną wizytę można się umówić w weekendy oraz codziennie po godziach pracy salonu. Podczas badania dokonamy pomiaru refrakcji, badanie dna oka, pomiar ciśnienia wewnątrzgałkowego oraz wykonamy tomograf OCT. Po dokonaniu badania dobierzemy oprawy i szkła korekcyjne dostosowane pod indywidualną potrzebę pacjenta. Wykonamy precyzyjny i zindywidualizowany pomiar oka urządzeniem Visioffice, który umożliwi nam uzyskanie dokładnych danych ułatwiających montaż zamówionej soczewki korekcyjnej.

Przy zakupie okularów powyższą usługę wykonujemy BEZPŁATNIE! Rezerwacja terminów pod nr. tel. 32 7804888

..................................................................................................

Optyk Brilliant Tychy to profesjonalny i rzetelny salon optyczny. Naszą misją jest zadowolenie najbardziej wymagających klientów i zapewnienie im wysokiej jakości usług. Stawiamy na dobrze wyszkolony i znający swoje rzemiosło personel, który zapewnia indywidualną obsługę każdego klienta.

Badania wzroku wykonujemy w naszym gabinecie okulistycznym na najwyższej światowej klasy sprzęcie, dbając o bardzo dokładne określenie wady wzroku klienta. Przeprowadzane są przez doświadczony zespół lekarzy okulistów i optometrystów. Nasz przeszkolony personel pomoże dokonać wyboru opraw i szkieł okularowych, soczewek kontaktowych posiadających odpowiednie certyfikaty jakości. Salon optyczny Brilliant jest dystrybutorem najlepszych światowych marek takich jak - Ray Bann, Lacoste, Calvin Klein, Boss, Versace, Dior, D&G, s.Oliver. Nie zapominajmy, że okulary to ważny element naszego wizerunku, wzory naszych opraw to zarówno tradycyjne modele jak i bardzo wyraziste, ekstrawaganckie modele w najnowszych wzorach i kolorach. Optyk, okulista to bardzo odpowiedzialny zawód, klient przychodząc do nas, powierza nam swoje zdrowie. W związku z tym rzetelność, najwyższa jakość usług oraz profesjonalna obsługa naszego klienta jest dla nas podstawowym priorytetem.

Uwaga!!! Badania wzroku dla naszych klientów wykonujemy bezpłatnie

Zapraszamy serdecznie do odwiedzania naszego salonu, oferujemy atrakcyjne ceny i karty rabatowe dla całej rodziny. Optyk Brilliant Tychy zakres działania – Katowice, Chorzów, Bytom, Piotrowice, Mikołów, Pszczyna, Mysłowice, Oświęcim