Bezpłatne badanie tomografem?

badanie tomografem

Diagnostyka na najwyższym poziomie? W optyku Brilliant to możliwe!

W naszym gabinecie dysponujemy SOCT Copernicus PLUS – wysoce zaawansowaną technologią, służącą szybkiej i niezwykle precyzyjnej diagnozie chorób oczu. Na czym polega wyjątkowość mechanizmu? Zastosowana w urządzeniu nowoczesna technika obrazowania wykorzystuje zjawisko rozpraszania światła w poszczególnych warstwach badanej tkanki. Oznacza to, że ten innowacyjny tomograf nie tylko pozwala na uzyskanie obrazu o wysokiej rozdzielczości, ale i skanowanie siatkówki oka oraz tworzenie wizualizacji 3D! Urządzenie umożliwia również wyjątkowo dokładną diagnozę chorób rogówki czy tęczówki, a także ocenę kąta przesącznia czy wykonanie pachymetrii.

Innowacja kryje się tu w szczegółach. Tomograf SOCT Copernicus PLUS na bieżąco śledzi tęczówkę oka, z kolei głowica podąża za wszystkimi ewentualnymi ruchami głowy pacjenta. To jednak nie wszystko. Udoskonalony moduł porównawczy umożliwia lekarzowi obserwację oraz szczegółową analizę zmian chorobowych… także podczas kolejnych wizyt pacjenta! Co więcej, system rozpoznawania naczyń krwionośnych pozwala uzyskać niewiarygodną wręcz precyzję porównywanych badań. Dzieje się tak z następujących przyczyn. Dwa tryby pomiarowe vitrous i choroid zmieniają czułość obrazów, co w rezultacie umożliwia obserwację subtelnych struktur o bardzo niskiej refleksyjności, jak np. ciało szkliste. Efekt? Bardzo wysoka wiarygodność wyników porównania, jakiej nie uzyskamy przy zastosowaniu innej metody!

Uwaga! Tylko w Optyku Brilliant w Tychach przy zakupie nowej pary okularów badanie tomografem SOCT Copernicus PLUS wykonamy ci całkowicie bezpłatnie! Nie zwlekaj i już teraz postaw na rozwiązania, które dadzą ci najlepsze efekty!