Okulary progresywne. Zrób je w Tychach!

okulary progresywne

Masz problem z widzeniem zarówno na bliskie, jak i dalekie odległości, a nie uśmiecha Ci się wizja korzystania z dwóch par okularów na zmianę? Bez obaw! Okulary progresywne, które wyrobić możesz w optyku Brilliant w Tychach, szybko i skutecznie rozwiążą ten problem. Już teraz poznaj wyjątkową technologię Varilux, dzięki której zobaczysz wszystko w zupełnie nowym – i jak wyraźnym! – świetle.

Dlaczego okulary progresywne?

Zapomnij o dwóch parach szkieł czy niewygodnych, topornych soczewkach, w których przejście z poszczególnych mocy jest męczące i aż nazbyt widoczne. Nowa gama okularów progresywnych Varilux, dostępna m.in. w Tychach, całkowicie zrewolucjonizuje Twoje podejście do modeli tego typu. Niezależnie od faktu, czy borykasz się z astygmatyzmem, krótko lub dalekowzrocznością. Co jednak sprawia, że okulary progresywne tej firmy są aż tak wyjątkowe? Dzięki technologicznemu zaawansowaniu, Varilux oferuje nam możliwie jak największą personalizację szkieł, co z kolei przekłada się na precyzyjniejsze – i lepsze – korygowanie samej wady. Efekt to komfort widzenia w każdych warunkach!

Okulary progresywne dla Ciebie

Wiele osób obawia się, że ze względu na określoną wadę wzroku, szkła służące do widzenia zarówno z bliży, jak i dali, nie są dla nich. To błąd! W Tychach znajdziesz okulary progresywne Varilux, które dostosowane są do różnych trybów życia oraz pracy użytkowników – dzięki czemu każdy znajdzie dla siebie idealne rozwiązanie. Dla osób poszukujących komfortowego widzenia w słońcu, Varilux przygotował szkła Xperia, charakteryzujące się polaryzacją eliminującą oślepiające odblaski.

Podobne właściwości wykazują okulary progresywne RoadPilot przeznaczone dla kierowców, które oprócz szerokiego pola widzenia, wyróżniają się także niezwykle wytrzymałym materiałem. A skoro o prędkości mowa… jeździsz na rowerze, na nartach, a może uprawiasz inny, dynamiczny sport? Szkła Varilux Airwear to lekki i odporny na zniszczenia czy złamania model. Doceniany przez pasjonatów aktywności na całym świecie. Z kolei amatorzy wycieczek, którzy często się przemieszczają lub muszą zmieniać okulary korekcyjne na przeciwsłoneczne, docenią adaptujące się do zmiennych warunków oświetleniowych Varilux Transitions.

Specjalną ofertę firma przygotowała również dla osób korzystających z wszelkich urządzeń cyfrowych. To szkła progresywne Varilux Digitme, dzięki którym redukuje się napięcie w oczach oraz znika potrzeba mrużenia przy odczytywaniu z ekranu laptopa lub smartfona niewielkich znaków.