Okulista lub Optyk Tychy? Tak tutaj wszystko załatwisz w godzinę.

optyk tychy

Optyk Brilliant to tyski okulista który stawia na dobrze wyszkolony i znający swoje rzemiosło personel, który zapewnia indywidualną obsługę każdego klienta. Naszą misją jest zadowolenie najbardziej wymagających klientów i zapewnienie im wysokiej jakości usług.

Badania wzroku wykonujemy w naszym gabinecie okulistycznym na najwyższej światowej klasy sprzęcie, dbając o bardzo dokładne określenie wady wzroku klienta. Przeprowadzane są przez doświadczony zespół lekarzy okulistów i optometrystów. Nasz przeszkolony personel pomoże dokonać wyboru opraw i szkieł okularowych, soczewek kontaktowych posiadających odpowiednie certyfikaty jakości. Salon optyczny Brilliant jest dystrybutorem najlepszych światowych marek takich jak – Ray Bann, Lacoste, Calvin Klein, Boss, Versace, Dior, D&G, s.Oliver.

Okulista Tychy – bezpłatne badania

Nie zapominajmy, że okulary to ważny element naszego wizerunku, wzory naszych opraw to zarówno tradycyjne modele jak i bardzo wyraziste, ekstrawaganckie modele w najnowszych wzorach i kolorach. Optyk, okulista to bardzo odpowiedzialny zawód, klient przychodząc do nas, powierza nam swoje zdrowie. W związku z tym rzetelność, najwyższa jakość usług oraz profesjonalna obsługa naszego klienta jest dla nas podstawowym priorytetem.

Uwaga!!! Badania wzroku dla naszych klientów wykonujemy bezpłatnie

Zapraszamy serdecznie do odwiedzania naszego salonu, oferujemy atrakcyjne ceny i karty rabatowe dla całej rodziny. Optyk Brilliant Tychy zakres działaniaKatowice, Chorzów, Bytom, Piotrowice, Mikołów, Pszczyna, Mysłowice, Oświęcim