Oprawki w sezonie 2019. Zainspiruj się z dobrym okulistą Tychy

Rozpoczęcie roku w nowych oprawkach? Czemu nie! Zrób sobie niespodziankę z okazji nadchodzącego 2019 i postaw na dopasowany do indywidualnych preferencji model okularów. Razem z dobry okulista Tychy Brilliant sprawdź nadchodzące trendy i wybierz coś, co odmieni Twój wygląd. Gotowy na metamorfozę?

Jaki materiał? Dobry okulista Tychy radzi

Druciane, delikatne oprawki to hit ostatnich sezonów. 2019 to kolejny już rok, kiedy to właśnie takie oprawki będą dominować – i nie ma w tym zresztą nic dziwnego. Popularne „druciaki” są bowiem świetnym połączeniem nonszalancji i klasy, dzięki czemu sprawdzą się w wielu stylizacjach, i to zarówno u pań, jak i panów. To również doskonały wybór dla każdego, komu zależy na dyskretnym, ale charakterystycznym elemencie. W zasadzie można zalety metalowych oprawek wymieć w nieskończoność, niestety, model ten ma też jedną wadę – nie nadaję się do grubszych szkieł, koniecznych przy niektórych wadach wzroku. Nie oznacza to jednak, że mając poważniejsze plusy czy minusy musimy całkowicie rezygnować z metalowych oprawek. Rozwiązaniem są tu soczewki wysokoindeksowe. Jeśli borykasz się z takim problemem, a zależy Ci na delikatnych oprawkach, zapytaj o soczewki wysokoindeksowe u dobrego okulisty Brilliant.

Nowy rok, nowy kształt

W dalszym ciągu króluje model aviator, który z okularów przeciwsłonecznych przerzucił się na oprawki korekcyjne. Ta uniwersalna kompozycja występuje w kilku wariacjach – delikatnej, z cienkich drucików, jak i mocniejszej, z dodatkowym łączeniem. Nas najbardziej urzekają aviatorki w wersji różowego złota, dzięki czemu całość jest z jednej strony pełna charakteru, a z drugiej lekka i ultra kobieca.
U kogo ten model zachwyci? Aviatorki doskonale pasują osobom o kwadratowym kształcie twarzy, gdzie złagodzą rysy i wyrównają proporcje, sprawdzą się również u osób z twarzą owalną. Pamiętaj jednak, aby wybrane przez Ciebie aviatory nie zasłaniały linii brwi, zrezygnuj z nich także, jeśli masz drobną twarz – ten model może Cię przytłoczyć.
W 2019 roku w dalszym ciągu popularnością cieszyć się będą wszelkie wariacje na temat owalnych kształtów. Duży wybór takich okularów znajdziesz zwłaszcza u dobrego okulisty Tychy Brilliant.