Soczewki kontaktowe na co dzień. Poznaj ich zalety!

Soczewki kontaktowe

Soczewki kontaktowe na co dzień. Poznaj ich zalety!

Ostrość widzenia przez cały czas, i to bez ciążących na nosie okularów? To możliwe! Niepozorne soczewki kontaktowe zrewolucjonizowały życie tysięcy ludzi na całym świecie, przywracając całkowity komfort oraz lekkość. Ty również możesz cieszyć się taką wygodą – już teraz wybierz się do Optyka Brilliant w Tychach i poznaj nowy wymiar widzenia.

1. Duża wada, mały problem

Kłopoty z oczyma przekładają się na wiele sfer życia. Potwierdzić to mogą zwłaszcza osoby z dużymi wadami wzroku, które znacząco utrudniają codzienne funkcjonowanie. Uprawianie sportu lub gonitwa obowiązków ze sporym ciężarem na nosie? To możliwe, jednak pamiętajmy, że taka wada wzroku to także grube szkła, a co się z tym wiąże, mniejszy komfort użytkowania. Istnieje jednak pewien sposób, dzięki któremu zapomnimy o trudnościach. To soczewki kontaktowe – ze względu na ich innowacyjną formę, nawet duże wady wzroku nie będą stanowić już więcej żadnego problemu. „Kontakty” to także znacząca zmiana na co dzień, szczególnie w przypadku intensywnego trybu życia. Zamiast grubych szkieł – ultralekkie i niewyczuwalne na oczach soczewki, sprawdzające się niezależnie od sytuacji. Prawda, że wygodnie?

2. Nowy wymiar sportu

Zapomnij o poprawianiu okularów czy zaparowanych szkłach, szczególnie podczas wyjątkowo emocjonującej rozgrywki. Nie bez przyczyny sport i soczewki to jeden z bardziej udanych duetów, jaki możemy spotkać – tutaj po prostu wszystko gra. Podczas gdy „kontakty” dają ci najlepszą ostrość widzenia, ty możesz biegać, grać w kosza, a nawet… pływać. I to bez zbędnego zamartwiania się o komfort czy fakt, że możesz przypadkowo uszkodzić swoje oprawki.

3. Jedne soczewki, tysiące możliwości

Uprawianie sportu, wycieczka w góry, noszenie okularów przeciwsłonecznych – ze szkłami kontaktowymi wszystkie chwyty są dozwolone. Dzięki nowoczesnej technologi współczesne „kontakty” są również praktycznie niewyczuwalne na oku, co przekłada się na wyjątkowy wymiar komfortu. Co więcej – wiele użytkowników podkreśla, że podczas codziennej gonitwy obowiązków w ogóle zapominają, że mają jakąkolwiek wadę wzroku! Niepozorni bohaterowie – tak w skrócie można opisać soczewki kontaktowe. W salonie optycznym Brilliant nie tylko pomożemy ci dobrać ich właściwy rodzaj , ale i nauczymy zasad odpowiedniej pielęgnacji oraz przechowywania. Jesteś ze Śląska lub okolic? Już teraz zapraszamy do naszego salonu w Tychach na pierwszą wizytę – razem z nami popraw komfort życia!