Szukasz pomysłu na prezent? Zobacz nasze Bony podarunkowe, Karty upominkowe i Vouchery!

Bony Podarunkowe w Optyk Brillinat !

W modzie z ostatnich lat najpopularniejsze są Bony Podarunkowe, Karty upominkowe i Vouchery. Niektóre z nich są w ogóle przez nas nie wykorzystywane. Prezent, jakim jest bon upominkowy, powinien nam się przydać w życiu codziennym. Powien zaoszczędzić nam czas i być praktyczny.

Dlatego nasz Optyk postanowił wyjść Wam naprzeciw i również zaopatrzyć nasz salon w bony upominkowe w kwotach 50, 150 i 300 zł. Okulary lub szkła to bardzo dobry pomysł na prezent. Jednak powiedzmy sobie szczerze – nikt z Nas nie wybierze oprawek za kogoś. Każdemu z nas pasuje i podoba się coś innego.

Jeżeli widzisz, że ktoś z Twojej rodziny męczy się w swoich aktualnych okularach i narzeka, to możesz mu zrobić fantastyczny prezent, jakim jest wizyta u naszego Optyka. Każdy, kto przyjdzie do nas z wspomnianym wcześniej, bonem zostanie kompleksowo przebadany i wsparty przez nasz zespół w wyborze szkieł oraz oprawek.

Gwarantujemy, że z takiego prezentu każdy będzie zadowolony, od dziadka i babci po ciocię i wujka. Przecież dobra para okularów to świetny prezent wspomagający lepsze samopoczucie członków naszej rodziny.

Zapraszamy więc do naszego salonu Optyk Brilliant, by zakupić te wspaniałe prezenty jakimi są Bony Upominkowe już dzisiaj!

Wesołych Świąt życzy cały Zespół Optyk Brilliant