Optyk Brilliant wsparciem dla Twoich oczu.

Okulista w tychach 1

Okulary do czytania? Zrobisz je w optyku w Tychach!

Kiedyś nawet najmniejszy druk nie stanowił dla ciebie problemu, a teraz musisz się nieźle natrudzić, żeby przeczytać codzienną gazetę? Niestety – zdarza się, że po 40 roku życia możemy potrzebować drobnej pomocy w postaci okularów. Już teraz wybierz się do dobrego Optyka Brilliant i raz na zawsze zapomnij o rozmazujących się literach!

Wsparcie dla oczu

Prezbiopia, zwana inaczej starczowzrocznością, to naturalny proces dotykający większości ludzi ok. 40 roku życia. Objawia się ona pogorszeniem widzenia na bliskie odległości, np. zaczynamy mieć problemy z czytaniem i żeby złapać ostrość, musimy znacząco odsunąć od siebie gazetę. Prezbiopia dotyka zarówno krótko, jak i dalekowidzów – z tym, że to ta druga grupa musi uważać bardziej. Dlaczego? U dalekowidzów prezbiopia może bowiem spowodować powstanie nowej wady lub pogłębienie się tej już istniejącej, stąd tak ważna jest szybka wizyta u sprawdzonego optyka.

Okulary progresywne dla każdego

Dobrym rozwiązaniem, szczególnie w przypadku, gdy nosimy okulary na co dzień, są szkła progresywne. Dzięki tej właściwości możemy widzieć przedmioty zarówno z dali, jak i bliży, i to przy przejściu nie zakłócającym płynności widzenia. W salonie optycznym Brilliant wszystkie szkła progresywne dobieramy w oparciu o nowoczesną technologię Visioffice 2, gwarantującą maksymalną dokładność pomiarów. Co to dokładnie oznacza? Zamiast dwóch kompletów okularów, do czytania i normalnego funkcjonowania, mamy jedną, wyjątkową parę – w której widzimy wszystko!

Zapomnij o okularach ze sklepu/apteki

Wiele osób zamiast na wizytę u optyka, decyduje się na zakup tymczasowej pary w dyskoncie czy aptece. To błąd! Takie okulary są przeznaczone do krótkotrwałego użytku, np. w sytuacji, kiedy zapominamy naszej pary lub oczekujemy na odbiór nowej. Może się zdarzyć również, że w trakcie ich użytkowania będziemy odczuwać dyskomfort czy nawet ból głowy. Dlaczego tak to wygląda? Okulary tego typu mają kiepskiej jakości szkła, podczas gdy para wykonana u optyka wyróżnia się wysoką jakością materiału oraz dopasowaniem do naszych indywidualnych potrzeb.

Sprawdzony optyk w Tychach

W Salonie Optycznym Brillant w Tychach wykonamy dla ciebie idealnie dopasowaną parę okularów, dzięki której zapomnisz o dotychczasowym dyskomforcie. Razem z nami zobaczysz… wszystko – i to niezależnie od wady wzroku. Zapraszamy!