Optyk Brilliant – Salon optyczny w Tychach: Pierwsze okulary

Pierwsze okulary

Pierwsze okulary 1

Jak wybrać pierwsze okulary i nie zwariować?

Napisy w filmie rozszyfrowujesz z lupą w ręce, a poranną gazetę kładziesz w najdalszym kącie pokoju, aby móc cokolwiek rozczytać? To mogą być pierwsze sygnały wskazujące na wizytę u specjalisty. Nie ma się jednak czym martwić – wystarczy jedynie wybrać się do odpowiedniego optyka, by rozpocząć swoją przygodę w okularach i wreszcie wszystko zobaczyć jak na dłoni.

Badanie na start

Stało się – pomimo intensywnej, owocnej współpracy, nasz wzrok zaczyna płatać figle. I choć zamazany obszar czy zlewające się w jedność litery mogą na samym początku wydać się mocno niepokojące, to warto pamiętać, by na tym etapie panikę i uprzedzenia schować głęboko do kieszeni. Dlaczego? Często już jedna wizyta w specjalistycznym gabinecie wystarcza by zweryfikować, czy za naszym problemem stoi chwilowe przemęczenie, czy faktycznie kształtująca się wada wzroku. Samo badanie to już czysta – i przyjemna – formalność. Gotowy? W salonie (Optyk Brilliant) dysponujemy zespołem wykwalifikowanych specjalistów oraz dostępem do najnowszej technologii, w tym aparatu do badania wzroku Visioffice, dzięki któremu cały proces trwa tyle, co mrugnięcie okiem. Dokładnie tak! Jeden krótki moment, i już w rękach trzymasz wynik całościowej analizy, pozwalający na dalsze działanie.

Przyjedź do Nas!
Zapraszamy na wizytę gdzie doradzimy najlepsze dla Ciebie okulary!

Okularowy zawrót głowy

Mamy wynik badania, mnóstwo szczerego zapału i… całkowity mętlik w głowie. Nic dziwnego – wybór opcji jest praktycznie nieograniczony i ciągnie się od szkieł progresywnych, przez soczewki fotochromowe, po ultralekkie, niewyczuwalne na oczach szkła kontaktowe. W doborze odpowiedniej drogi korekcji Twojego wzroku pomoże Ci jeden z naszych specjalistów, który zaproponuje możliwość najlepiej dostosowaną do Ciebie i Twojego trybu życia. Dużo pracujesz przy komputerze, a jednocześnie często podglądasz świat zza szyby samochodu? Dobrym rozwiązaniem będą szkła okularowe z fotochromem, które automatycznie dostosowują się do zmiennych warunków oświetlenia.

Szkła Progresywne

Potrzebujesz okularów do czytania i wyraźnego widzenia dalszych obiektów? Zastanów się nad szkłami progresywnymi, dzięki którym nie będziesz musiał zmieniać okularów i zyskasz niesamowitą płynność zarówno przy spoglądaniu z bliskiego, jak i dalszego dystansu. Niezależnie od decyzji, czeka nas jeszcze wybór właściwej oprawy naszych nowych, szklanych pomocników. Wiemy, że odpowiednio dobrane oprawki potrafią odwrócić uwagę od mankamentów urody i podkreślić to, co jest naszą mocną stroną, dlatego w naszym salonie postawiliśmy na szeroki wybór markowych oprawek w różnych przedziałach cenowych. Istnieje także przyjemna alternatywa dla osób, które nie mogą się przekonać do swojego widoku w żadnych okularach – to soczewki kontaktowe, zakładane codzienne lub tylko na specjalne okazje. Jeśli jednak zdecydowałeś się na tradycyjne oprawki, gwarantujemy ich indywidualne dopracowanie na miejscu już w godzinę od dokonania wyboru. Wyjątkiem są jedyne okulary progresywne, które ze względu na swoją specyfikę wymagają bardziej wnikliwych pomiarów.

Wizyta w salonie

Pierwsza wizyta w salonie optycznym może zakręcić w głowie. Ważne, aby natrafić na odpowiednich specjalistów, którzy płynnie przeprowadzą nas przez cały proces wyboru i dopasują najwygodniejszą dla nas i naszego portfela opcję. W końcu dobrze dobrane okulary to nie tylko natychmiastowa poprawa komfortu życia, ale i całkowite odświeżenie swojego dotychczasowego wizerunku. Warto więc rzucić okiem na swoje zdrowie – i to najlepiej od razu. Zapraszamy!

 

rabat dla kibiców GKS Tychy