Optyk Brilliant – Salon optyczny w Tychach: Soczewki kontaktowe na co dzień. Poznaj ich zalety!

Soczewki kontaktowe na co dzień. Poznaj ich zalety!

18 września 2017
Soczewki kontaktowe

Soczewki kontaktowe na co dzień. Poznaj ich zalety!

Ostrość widzenia przez cały czas, i to bez ciążących na nosie okularów? To możliwe! Niepozorne soczewki kontaktowe zrewolucjonizowały życie tysięcy ludzi na całym świecie, przywracając całkowity komfort oraz lekkość. Ty również możesz cieszyć się taką wygodą – już teraz wybierz się do Optyka Brilliant w Tychach i poznaj nowy wymiar widzenia.

1. Duża wada, mały problem

Kłopoty z oczyma przekładają się na wiele sfer życia. Potwierdzić to mogą zwłaszcza osoby z dużymi wadami wzroku, które znacząco utrudniają codzienne funkcjonowanie. Uprawianie sportu lub gonitwa obowiązków ze sporym ciężarem na nosie? To możliwe, jednak pamiętajmy, że taka wada wzroku to także grube szkła, a co się z tym wiąże, mniejszy komfort użytkowania. Istnieje jednak pewien sposób, dzięki któremu zapomnimy o trudnościach. To soczewki kontaktowe – ze względu na ich innowacyjną formę, nawet duże wady wzroku nie będą stanowić już więcej żadnego problemu. „Kontakty” to także znacząca zmiana na co dzień, szczególnie w przypadku intensywnego trybu życia. Zamiast grubych szkieł – ultralekkie i niewyczuwalne na oczach soczewki, sprawdzające się niezależnie od sytuacji. Prawda, że wygodnie?

2. Nowy wymiar sportu

Zapomnij o poprawianiu okularów czy zaparowanych szkłach, szczególnie podczas wyjątkowo emocjonującej rozgrywki. Nie bez przyczyny sport i soczewki to jeden z bardziej udanych duetów, jaki możemy spotkać – tutaj po prostu wszystko gra. Podczas gdy „kontakty” dają ci najlepszą ostrość widzenia, ty możesz biegać, grać w kosza, a nawet… pływać. I to bez zbędnego zamartwiania się o komfort czy fakt, że możesz przypadkowo uszkodzić swoje oprawki.

3. Jedne soczewki, tysiące możliwości

Uprawianie sportu, wycieczka w góry, noszenie okularów przeciwsłonecznych – ze szkłami kontaktowymi wszystkie chwyty są dozwolone. Dzięki nowoczesnej technologi współczesne „kontakty” są również praktycznie niewyczuwalne na oku, co przekłada się na wyjątkowy wymiar komfortu. Co więcej – wiele użytkowników podkreśla, że podczas codziennej gonitwy obowiązków w ogóle zapominają, że mają jakąkolwiek wadę wzroku! Niepozorni bohaterowie – tak w skrócie można opisać soczewki kontaktowe. W salonie optycznym Brilliant nie tylko pomożemy ci dobrać ich właściwy rodzaj , ale i nauczymy zasad odpowiedniej pielęgnacji oraz przechowywania. Jesteś ze Śląska lub okolic? Już teraz zapraszamy do naszego salonu w Tychach na pierwszą wizytę – razem z nami popraw komfort życia!

Kategoria : Blog przez Optyk Brilliant