Main Banner1

Mamy oko na
Twoje potrzeby

Main Banner1

Mamy oko na
Twoje potrzeby

Main Banner1

Mamy oko na
Twoje potrzeby

Mamy oko na
Twoje potrzeby

O nas

widzimy czego potrzebujesz

Widzimy czego potrzebujesz

Optyk Brilliant Tychy to profesjonalny salon optyczny, stworzony przez zespół specjalistów pełnych pasji i zamiłowania do swojej pracy.

Wiemy, jak ważny jest właściwy dobór szkieł zarówno pod względem zdrowotnym, jak i estetycznym. Dzięki indywidualnemu podejściu do klientów jesteśmy w stanie zapewnić najwyższą jakość obsługi i zagwarantować zadowolenie nawet najbardziej wymagającym klientom.

Oferta

Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić – nasza oferta to szeroki wybór specjalistycznych szkieł, soczewek korekcyjnych i okularów również dla najmłodszych. Na miejscu przeprowadzimy również badanie wzroku.

Dlaczego my

Wychodząc z naszego salonu klienci są w pełni usatysfakcjonowani – zadowoleni z zakupu i wysokiej jakości obsługi. Ze względu na indywidualne podejście i miłą atmosferę, tworzoną przez nasz personel, klienci czują się zaopiekowani i wysłuchani.

Specjalistyczny Sprzęt

Korzystamy wyłącznie z najlepszej jakości dostępnych na rynku urządzeń, mając pewność, że uzyskane wyniki badań są rzetelne i wiarygodne. Dzięki temu jesteśmy w stanie doskonale dobrać szkła i odpowiednio skorygować wadę wzroku.

Własna szlifiernia

Posiadamy własną szlifiernię szkieł, w związku z czym jesteśmy w stanie wykonać okulary nie tylko efektywnie, ale także błyskawicznie – do godziny mogą być gotowe do odbioru.

Przyjazna atmosfera

Lubimy pracę z ludźmi i czerpiemy z niej mnóstwo satysfakcji. Dbamy o pozytywną atmosferę podczas badań i obsługi, każdemu klientowi poświęcając wiele czasu i sto procent swojej uwagi, by jak najlepiej sprostać jego potrzebom.

Dziecięce wizyty

Należy zadbać o wzrok jak najwcześniej – dlatego nasza oferta skierowana jest również dla najmłodszych. Optyk dziecięcy pomoże wybrać właściwe szkła i oprawki ze specjalnych tworzyw, odpornych na zarysowania i urazy mechaniczne.

Zespół specjalistów

Nasz personel to doświadczeni specjaliści z fachową wiedzą i właściwymi kwalifikacjami, którzy nieustannie się szkolą i dbają o rozwój. Dzięki odpowiedniemu wykształceniu i wysokim kompetencjom potrafią doskonale pomóc i doradzić swoim klientom.

Recenzje

Sprawdź nasze
promocje!

Blog

Nasze marki

Nasze marki