Rabaty

NFZ - Logo

Cieszymy się, że możemy poinformować, iż nasz salon oferuje realizację recepty z Narodowego Funduszu Zdrowia. Dodatkowo, chcemy ułatwić Państwu zakupy, umożliwiając odliczenie refundacji od kosztów zakupionych okularów. Nasz zespół doświadczonych specjalistów służy pomocą w doborze odpowiednich oprawek i soczewek dostosowanych do Państwa potrzeb. Oferujemy szeroki wybór markowych produktów, gwarantując jednocześnie konkurencyjne ceny. Zapraszamy do Optyk Brilliant – Tychy!

Karta dużej rodziny

Honorujemy Kartę Dużej Rodziny – to system zniżek i dodatkowych uprawnień zarówno w instytucjach publicznych, jak i w firmach prywatnych. Jest ona bezpłatnie wydawana tym rodzicom (oraz małżonkom rodziców), którzy mieli lub mają na utrzymaniu co najmniej troje dzieci.

KDR gwarantuje 15% zniżki na zakup okularów korekcyjnych i przeciwsłonecznych.

Rabat dla kibiców klubu GKS Tychy

Jesteśmy oficjalnym sponsorem klubu piłkarskiego GKS Tychy – z kartą kibica oferujemy 15% zniżki na cały asortyment i wszystkie usługi.

Aktywni 60+ - Rabat dla seniorów

Tyski program „Aktywni 60 plus” ma na celu podniesienie poziomu aktywności tyszan, którzy ukończyli 60 rok życia. Karta ważna jest z dokumentem potwierdzającym tożsamość osoby z niej korzystającej. Dla beneficjentów programu oferujemy 15% rabatu na okulary korekcyjne lub przeciwsłoneczne i 100% rabatu na badanie wzroku połączone z zakupem okularów.

Firma 3+

Z myślą o tyskich rodzinach powstał program „3+ liczna rodzina”. Dla uczestników programu nasz salon gwarantuje 15% rabatu na okulary korekcyjne lub przeciwsłoneczne i 100% rabatu na badanie wzroku połączone z zakupem okularów.

Badanie wzroku gratis

Odpowiedni dobór szkieł jest najbardziej istotny – w tym celu należy przeprowadzić badanie, które określi wadę wzroku i jej stopień. W naszym salonie pracujemy na najlepszej jakości specjalistycznym sprzęcie, dzięki czemu mamy pewność co do precyzji wyników. Przy zakupie oprawek badanie wzroku jest darmowe.