Okulary przeciwsłoneczne 2020

okulary przeciwsłoneczne 2020

Zbliża się czas, kiedy to okulary przeciwsłoneczne praktycznie nie będą znikać z naszego nosa. Dopiero stoisz przed zakupem swojej wymarzonej pary? Mamy dla Ciebie kilka przydatnych wskazówek, dzięki którym wybierzesz tę idealną, i to nie tylko na jeden sezon. Zaczynamy przegląd okularowych trendów 2020!

Futurystyczne akcenty

Mocne kolory, intrygująca forma, nieregularne kształty. Futuryzm połączony z lekkimi inspiracjami retro to jeden z mocniejszych trendów w świecie okularów przeciwsłonecznych – i nic dziwnego. W końcu okulary to doskonały dodatek, który często podkreśla całą stylizację, nadając jej zupełnie nowego wyrazu.

Jak możemy zaobserwować na pokazach znanych projektantów, oprawki jutra charakteryzują się przede wszystkim zabawą formą. Zamiast ostrych kątów dominują obłe kształty, z kolei standardowe wykończenia znikają na rzecz geometrycznych, często nieregularnych linii. Komu polecamy takie oprawki? Przede wszystkim osobom, które cenią sobie szczyptę szaleństwa – zarówno w modzie, jak i codziennym życiu.

Okulary przeciwsłoneczne rodem z lat 90

Charakterystyczne, wąskie oprawki, przywodzące na myśl „Matrixa” czy „Leona Zawodowca” powracają! Okulary przeciwsłoneczne utrzymane w mocnej stylistyce lat 90 to doskonały wybór dla każdego, kto lubi niebanalne akcenty, a jednocześnie ceni sobie uniwersalny i ponadczasowy design. Ciekawym połączeniem jest zwłaszcza duet cienkich oprawek z klasycznym, kocim kształtem – takie okulary sprawdzą się niezależnie od okazji.

Kocim okiem

A skoro przy kocim oku jesteśmy… W sezonie 2020 dobrze znany, nieco drapieżny kształt nadal pozostaje na podium. Jedyne, co się zmieni to jego forma, która stanie się nieco bardziej trójkątna i mniejsza, lub wręcz przeciwnie – duża oraz oryginalnie zaokrąglona. „Koty” to niezwykle uniwersalna forma, która odpowiednio dobrana podkreśla wszystkie atuty.

Masz już wiedzę, teraz pora na działanie! W salonie optycznym Brilliant w Tychach znajdziesz setki modeli wpasowujących się w bieżące trendy okularów przeciwsłonecznych 2020. Oprócz wielkiego wyboru, czeka jeszcze zespół specjalistów, który dopasuje wybraną parę do Twoich indywidualnych potrzeb.