O nas

o nas
o nas

O nas

Optyk Brilliant tworzą wykwalifikowani w dziedzinie okulistyki specjaliści, pełni pasji i zamiłowania do swojej pracy. Uwielbiamy kontakt z ludźmi, więc każde badanie i konsultacja odbywa się w przyjaznej atmosferze. Jesteśmy uśmiechniętym, chętnym do pomocy i profesjonalnym zespołem. Dzięki fachowej wiedzy i doświadczeniu potrafimy doskonale doradzić, pamiętając, jak istotne są zarówno zdrowotne aspekty właściwego doboru szkieł, jak również ich estetyka.

Mamy świadomość odpowiedzialności naszego zawodu – przychodzący do nas klient powierza nam swoje zdrowie. W związku z tym rzetelność, najwyższa jakość usług oraz profesjonalna obsługa jest dla nas priorytetem. Każdy klient jest u nas traktowany indywidualnie. Pomagamy wybrać taki model oprawek, który najbardziej będzie odpowiadał jego charakterowi, pasował do kształtu twarzy i osobistych preferencji i zapewni wygodę noszenia, gwarantując tym samym stuprocentową satysfakcję.

Nasz zespół

Możesz liczyć na profesjonalne i indywidualne podejście – nasza kadra zauważy czego potrzebujesz, chętnie pomoże i zaproponuje dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.

Robert Wieczorek
Robert Wieczorek
Edyta Kaczmarek
Katarzyna Michalak
Dagmara Kaczkowska
Dagmara Kaczkowska
Edyta Kaczmarek
Edyta Kaczmarek
Hanna Faszczowy
Hanna Faszczowy

Poznaj nasze
możliwości

Przedstawiamy Państwu na jakiej aparaturze obecnie pracujemy.

Galeria

Nasi partnerzy

Zapoznaj się z naszymi ofertami specjalnymi. które przygotowaliśmy z myślą o naszych klientach.

karta dużej rodziny
rabat dla kibiców
aktywni 60+