O nas

O nas 1
O nas 2

O nas 3 O nas O nas 3

Optyk Brilliant tworzą wykwalifikowani w dziedzinie okulistyki specjaliści, pełni pasji i zamiłowania do swojej pracy. Uwielbiamy kontakt z ludźmi, więc każde badanie i konsultacja odbywa się w przyjaznej atmosferze. Jesteśmy uśmiechniętym, chętnym do pomocy i profesjonalnym zespołem. Dzięki fachowej wiedzy i doświadczeniu potrafimy doskonale doradzić, pamiętając, jak istotne są zarówno zdrowotne aspekty właściwego doboru szkieł, jak również ich estetyka.

Mamy świadomość odpowiedzialności naszego zawodu – przychodzący do nas klient powierza nam swoje zdrowie. W związku z tym rzetelność, najwyższa jakość usług oraz profesjonalna obsługa jest dla nas priorytetem. Każdy klient jest u nas traktowany indywidualnie. Pomagamy wybrać taki model oprawek, który najbardziej będzie odpowiadał jego charakterowi, pasował do kształtu twarzy i osobistych preferencji i zapewni wygodę noszenia, gwarantując tym samym stuprocentową satysfakcję.

O nas 3 Nasz zespół O nas 3

Możesz liczyć na profesjonalne i indywidualne podejście – nasza kadra zauważy czego potrzebujesz, chętnie pomoże i zaproponuje dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.

Robert Wieczorek
Robert Wieczorek
Edyta Kaczmarek
Edyta Kaczmarek
Edyta Kaczmarek
Edyta Kaczmarek
Hanna Faszczowy
Hanna Faszczowy

O nas 3
Poznaj nasze
możliwości
O nas 3

Przedstawiamy Państwu na jakiej aparaturze obecnie pracujemy.

O nas 3 Galeria O nas 3

O nas 3 Nasi partnerzy O nas 3

Zapoznaj się z naszymi ofertami specjalnymi. które przygotowaliśmy z myślą o naszych klientach.

karta dużej rodziny
rabat dla kibiców
aktywni 60+