O nas

Salon optyczny
O nas

O nas

Optyk Brilliant tworzą wykwalifikowani w dziedzinie okulistyki specjaliści, pełni pasji i zamiłowania do swojej pracy. Uwielbiamy kontakt z ludźmi, więc każde badanie i konsultacja odbywa się w przyjaznej atmosferze. Jesteśmy uśmiechniętym, chętnym do pomocy i profesjonalnym zespołem. Dzięki fachowej wiedzy i doświadczeniu potrafimy doskonale doradzić, pamiętając, jak istotne są zarówno zdrowotne aspekty właściwego doboru szkieł, jak również ich estetyka.

Mamy świadomość odpowiedzialności naszego zawodu – przychodzący do nas klient powierza nam swoje zdrowie. W związku z tym rzetelność, najwyższa jakość usług oraz profesjonalna obsługa jest dla nas priorytetem. Każdy klient jest u nas traktowany indywidualnie. Pomagamy wybrać taki model oprawek, który najbardziej będzie odpowiadał jego charakterowi, pasował do kształtu twarzy i osobistych preferencji i zapewni wygodę noszenia, gwarantując tym samym stuprocentową satysfakcję.

Nasz zespół

Możesz liczyć na profesjonalne i indywidualne podejście – nasza kadra zauważy czego potrzebujesz, chętnie pomoże i zaproponuje dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.

Robert Wieczorek
Robert Wieczorek
Edyta Kaczmarek
Katarzyna Michalak
Dagmara Kaczkowska
Dagmara Kaczkowska
Edyta Kaczmarek
Edyta Kaczmarek
Hanna Faszczowy
Hanna Faszczowy

Poznaj nasze
możliwości

Przedstawiamy Państwu na jakiej aparaturze obecnie pracujemy.

Autorefraktometr z kerotometrem

Autorefraktometr z kerotometrem

Lampa szczelinowa

Lampa szczelinowa

Foropter automatyczny

Foropter automatyczny

Tonometr bezkontaktowy z pachymetrem

Tonometr bezkontaktowy z pachymetrem

Urządzeniu do wideocentracji Visioffice 2.0

Urządzeniu do wideocentracji Visio office 2.0

Certyfikaty

Miło nam poinformować Państwa, że nasz salon otrzymał autoryzację KRIO “Autoryzowany Salon Optyczny KRIO”.
Nadawany znak jakości ASO jest świadectwem profesjonalnej i świadczonej na najwyższym poziomie usługi, obsługi i bezpieczeństwa serwisowego klienta.

Złotym znakiem jakości ASO KRIO zostały wyróżnione salony optyczne optyków rzemieślników, w których przez cały czas dla klientów dostępny jest wykwalifikowany optyk. W salonie znajduje się warsztat, w którym na miejscu wykonywane są prace, regulacje i naprawy. W osobnym pomieszczeniu, jakim jest gabinet refrakcji, klient ma zapewniony komfort w czasie prowadzonego badania wzroku.

autoryzacja-KRIO

Galeria

Nasi partnerzy

Zapoznaj się z naszymi ofertami specjalnymi. które przygotowaliśmy z myślą o naszych klientach.

Karta dużej rodziny
15% rabatu dla kibiców klubu GKS Tychy
Aktywni 60+ - Rabat dla seniorów