Soczewki kontaktowe

Szkła kontaktowe - progresywne, korekcyjne, z filtrem niebieskim

Intensywne treningi, wyjątkowa okazja, a może po prostu chęć spróbowania czegoś nowego? Nie zwlekaj i postaw na soczewki kontaktowe – innowacyjnie rozwiązanie dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb, które pozwoli cieszyć się komfortem widzenia w każdej sytuacji.

Szkła kontaktowe
Dla kogo soczewki kontaktowe?

Wyobraź sobie sytuację, kiedy zapominasz o tym, że masz wadę wzroku. Brzmi niewiarygodnie? Z soczewkami kontaktowymi to możliwe – dzięki nowoczesnym materiałom zastosowanym w procesie ich produkcji współczesne modele są praktycznie niewyczuwalne dla oka. Komfortowe w użytkowaniu nawet w klimatyzowanych pomieszczeniach. To właśnie ta wygoda noszenia w połączeniu z polepszeniem ostrości widzenia sprawia, że soczewki korekcyjne stanowią tak wspaniałą alternatywę dla tradycyjnych okularów.

Czas użytkowania soczewek?

ikonka

1

ikonka

2

ikonka

2
MiesiącTygodnieDzień
Wybór soczewek z Optykiem Brilliant

Swoją przygodę z soczewkami zawsze zaczynamy od wizyty u specjalisty. To punkt, którego nie możemy pominąć – optometrysta nie tylko zbada nasz wzrok, ale i założy pierwsze soczewki oraz nauczy podstaw ich pielęgnacji.

Również specjalista pomaga określić, jaki tryb użytkowania będzie dla nas najbardziej optymalny. Cierpiący na alergię albo dużą wrażliwość na pewno docenią jednodniowe soczewki. Zapewniają one maksymalną sterylność oraz wysoki poziom nawilżenia.

Natomiast astygmatycy zachwycą się precyzją widzenia uzyskaną przy pomocy wyróżniających się określonym kształtem soczewkom torycznym.

Dzięki dostępnej na miejscu w salonie optycznym Brilliant nowoczesnej aparaturze i wykwalifikowanemu zespołowi szybko i dokładnie sprawdzimy Twój wzrok. A następnie dobierzemy odpowiednie soczewki. Obawiasz się problemowej aplikacji? Choć początki mogą wydawać się trudne, zakładanie i ściąganie soczewek to kwestia, którą dzięki przekazanym przez specjalistę wskazówkom można bardzo szybko opanować. Później nie pozostaje już nic innego, jak cieszyć się zupełnie wyjątkowym komfortem widzenia.

Wybór soczewek kontaktowych

Nasze marki